AKTUALNOŚCI

Uwaga praca!

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia, europeistyka)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z opracowywaniem i rozliczeniem projektów inwestycyjnych oraz projektów B+R
  • doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem projektami inwestycyjnymi i projektami B+R współfinansowanymi z funduszy europejskich
  • łatwe formułowanie pisemnych wypowiedzi, analityczne myślenie, efektywne zarządzanie czasem
  • praktyczna znajomość mechanizmów funkcjonowania dotacji unijnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej (Wnioski o dofinansowanie, Biznes Plany i inne) w ramach konkursów o dofinansowanie z funduszy UE
  • sporządzanie dokumentacji dodatkowej jak np. opracowań strategicznych, marketingowych, raportów
  • wyszukiwanie i analiza informacji (dane gospodarcze, analiza rynku, przepisy, interpretacje, wytyczne)
  • udział w spotkaniach biznesowych z klientem i utrzymanie kontaktu z uczestniczącymi w procesie pozyskiwania dofinansowania partnerami jak np. jednostki naukowe
  • przygotowanie załączników niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradczym i wysokich standardach działania
  • realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego
  • pracę w zgranym zespole w Firmie, która dba o dobrą atmosferę pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia zapewniające równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym
  • atrakcyjny model wynagrodzenia oparty o stałą pensję i premie
  • możliwość rozwijania sportowych pasji dzięki karcie MultiSport

Ogłoszenie dostępne jest w serwisie Pracuj.pl, osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: