historia
Firma SIEGMA-CONSULT funkcjonuje na Polskim rynku firm doradczych od 2007 roku. Głównym profilem naszej działalności jest pozyskiwanie bezzwrotnego, zewnętrznego wsparcia finansowego pochodzącego w większości ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na realizację projektów inwestycyjnych naszych Klientów.

Lata doświadczeń spowodowały, iż posiadamy szeroką wiedzę zarówno na temat możliwości uzyskania dofinansowania, jak i obowiązujących procedur. Dzięki wytężonej pracy i pełnym zaangażowaniu w każdy projekt nasza skuteczność wynosi ponad 90%. Wysokość inwestycji realizowanych przez naszych klientów, dzięki środkom pozyskanym z Funduszy Unijnych, przekroczyła już 400 mln PLN, a wartość pozyskanych przez nas dotacji wynosi ponad 200 mln PLN.

Realizacja każdego projektu to długofalowa współpraca, dlatego też oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od rozpoznania potrzeb firmy, poprzez opracowanie dokumentacji konkursowej, aż po etap rozliczenia i kontroli.

Zawsze staramy się uważnie wysłuchiwać potrzeb naszych Klientów, gdyż to właśnie oni dostarczają nam najcenniejszej wiedzy na temat wymagań rynku. Połączenie wiedzy i doświadczenia z różnych branż gospodarczych ułatwia nam zrozumienie wszelkich problemów na które napotykają przedsiębiorstwa, a co za tym idzie udzielenie właściwej porady w kontekście określonego otoczenia gospodarczego.

Własną sieć kontaktów biznesowych budujemy także w oparciu o powiązania kooperacyjne zarówno regionalne, jak i międzynarodowe. Od kilku lat jesteśmy członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Od 2014 roku zostaliśmy przyjęci w poczet członków Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza (Aviation Valley), będącego jednym z najprężniej działających klastrów w Polsce w skład którego wchodzą polskie przedstawicielstwa największych światowych koncernów lotniczych.